Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
84 500 €
165 267.64 лв.

(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:04 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 484 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Отлична локация! Без такса поддръжка! Жилищна сграда! Последни апартаменти! Акт 16!

ID Realty има удоволствието да Ви представи светъл двустаен апартамент в кв. Черно море 1, гр. Несебър. Жилището се намира на втори жилищен етаж в сграда без асансьор. Състои от дневна с кухненски кът, една спалня, баня и санитарен възел и тераса. Имотът се издава на тапа. Подходящ за целогодишно живеене, почивка през летния сезон или с инвестиционна цел. Сградата разполага с места за паркиране.

Имот подходящ за банково кредитиране.

Сградата е разположена на комуникативно място в близост до спирки, детска площадка, детска градина, заведения, магазини, а плажната ивица е само на на 10 мин.

За повече информация и заявка за оглед, се свържете с нас!
Особености
Тухла
За контакт:
0899096081
Агенция:
АЙ ДИ РИАЛТИ
0899096081
В imot.bg от 2024 г.
idrealty_.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, Черно море 1 65
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Обява: 1b177684865785013

84 500 €
165 267.64 лв.
История на цената
(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър